خدمات جابجاییمجموعه خدماتی ایران مـــــــی > خدمات جابجایی

می خواهید اسباب کشی کنید؟ معمولاً جابجا کردن وسایل سنگین در منازل کار بسیار دشواری است. حتما شما هم حتی اگر یک بار اقدام به اسباب ‏کشی کرده باشید از دشواری این کار اطلاع دارید. هیچ وقت هوس نکنید یخچال یا ماشین لباسشویی را خودتان جابجا کنید، حتی اگر منزل جدید طبقه همکف باشد. در این مواقع باید کار را به کاردان سپرد. اصلی‏ترین کار در هنگام عوض کردن منزل و رفتن به خانه جدید و اسباب کشی ، جابجایی وسایل منزل است که این مهم توسط کارگر جابجایی لوازم منزل انجام می گیرد. انتخاب یک کارگر ماهر و قابل اعتماد کمی مشکل است ولی جای نگرانی نیست. ما در ایران می مناسب‏ترین افراد با قیمت مناسب را جهت همکاری با شما معرفی خواهیم کرد. شما با داشتن کارگر جابجایی خیلی سریعتر می توانید وسایلتان را جابجا کنید.


سفارش آنلاین خدمات جابجایی لوازم

لطفا برای تکمیل درخواست های خود وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.شما میتوانید سئوالات خود را در اینجا بیابید :

کلیک کنید

اثاث کشی یا اسباب کشی


یکی از سخت ترین کارهایی است که اجاره نشینان و یا هر شخص دیگری سالانه یا هر چند سال یکبار به آن نیاز پیدا می کنند. جمع آوری وسایل، بسته بندی بار، بسته بندی اثاثیه، خرده ریزه ها، بسته بندی وسایل سنگین مثل مبلمان یخچال، لباسشویی و وسایل آشپزخانه حتی اگر چند نفر هم باشید ممکن است بسیار سخت باشد و نیازمند نیروی کارآمدی دارد که بتواند از پس این کار به راحتی بر بیاید و نحوه چیدمان وسایل در درون کارتن و بسته بندی بار و بسته بندی اثاثیه را به راحتی و با دقت بالا بتواند انجام دهد. تا مشکلی برای وسایل پیش نیاید. ظروف و مواد شکستنی و ظریف دچار آسیب نشوند و به صورت بهینه بسته بندی گردند تا جای کمتری اشغال نموده و امر اسباب کشی راحت تر شود. یک اسباب کشی اصولی بدین صورت است که باید توسط کارگر متخصص انجام گردد.
در حین اثاث کشی یا اسباب کشی منزل، جابجایی اثاثیه منزل کاری سخت است. مثلاً جابجایی یخچال یا تختخواب یا وسایل بزرگ در منزل از عهده هر کسی بر نمی آید و باید فردی یا افراد این کار را انجام دهند که هیچ صدمه ای به اثاثیه منزل در حین اسباب کشی و اثاث کشی وارد ننمایند. بسته بندی اثاثیه نیز باید به گونه‌ای باشد که در حین جابجایی دچار مشکل نگردد.

در چه هنگامی می توانیم از خدمات اسباب کشی و کارگر اسباب کشی منزل ایران می در شیراز بهره ببریم؟
برای جابجایی به منزل جدید و مستقر شدن در آن اصلی ترین نیاز ما جا به جا کردن و بردن وسایل و مبلمان از منزل قدیمی و اسباب کشی به منزل جدید است. پس اولین کاری که باید انجام دهیم جهت مستقر شدن در خانه جدید اسباب کشی یا اثاث کشی اثاثیه منزل می باشد. معمولاً در موارد زیر نیازمند خدمات اسباب کشی منزل و کارگر اسباب کشی ماهر هستیم:
- در هنگامی که برای بسته بندی وسایل دچار سردرگمی شده و نیازمند فردی هستیم که وسایل را به خوبی بسته بندی نماید که از شکستن خراب شدن وسایل در حین جابجایی جلوگیری به عمل آید.
- در هنگامی که نیاز به جمع آوری خرده ریزهای اسباب کشی منزل داشته باشیم.
- در هنگامی که وسایل بزرگ منزل و سنگین را باید جابجا کنیم و نیازمند کارگر برای حمل بارهای سنگین اثاثیه منزل داشته باشیم.
- در هنگامی که نیازمند جابجایی بارهای بسته بندی شده و اثاثیه منزل به خانه جدید هستیم.
- در هنگامی که نیاز به چیدمان وسایل بعد از اسباب کشی و خارج سازی اثاثیه منزل از بسته‌بندی های اثاثیه هستیم.

و به طور کلی در هر موردی که مربوط به بسته بندی بار، بسته بندی اثاثیه و اسباب کشی منزل باشد.
خدمات اسباب کشی ایران می در شیراز
خدمات اسباب کشی و اثاث کشی منزل در ایران می شامل نوارد زیر می باشد:
- کارگر اسباب کشی جهت بسته بندی بار و اثاثیه
- کارگر اسباب کشی جهت جابجایی بار و اثاثیه منزل
- اسباب کشی منزل‌، محل کار، شرکت و اداره
- حمل بار و حمل اثاثیه منزل
- اثاث‌ کشی اصولی با کارگر باربر تخصصی
- حمل یخچال ساید‌بای‌ساید، گاوصندوق لباسشویی، گاز، گاوصندوق و دیگر وسایل سنگین
- حمل پیانو، مبلمان منزل، تردمیل و وسایل ظریف
- خدمات بسته‌بندی وسایل برای اسباب کشی
- باز کردن و اسمبل کردن اثاثیه منزل مانند میز نهاری، یخچال ساید و دیگر وسایل
- چیدمان اسباب و وسایل منزل بعد از اثاث‌ کشی

خدمات باربری و اسباب کشی ایران می در شیراز دارای چه مزیت هایی می باشد؟
- ایران می در شیراز با ارائه بهترین خدمات در حوزه اسباب کشی و بسته بندی بار به شما کمک می کند تا بهترین تجربه در مورد رابطه با اسباب کشی را داشته باشید.
- با سفارش آنلاین خدمات اسباب کشی با ایران می به راحتی می توانید به صورت آنلاین از طریق سایت درخواست خود را ثبت نموده و در روز و محل مورد نظر از بهترین کارگر های اسباب کشی و نیرو های بسته بندی بار بهره مند گردید.
- ایران می با بهره‌گیری از بهترین متخصصان در زمینه حمل بار ، حمل اثاثیه و اسباب کشی منزل و همچنین تیم بسته بندی به شما کمک می کند تا از متخصص ترین افراد در این زمینه کمک بگیرید.
- شما به راحتی در هنگام ثبت سفارش می‌توانید روز و ساعت مورد نظر جهت اسباب کشی یا بسته بندی بار را مشخص نمایید و بهترین زمان بندی و برنامه ریزی را جهت انجام کارهای خود داشته باشید.
- از مرحله بسته بندی بار تا تمامی مراحل چیدمان اثاث منزل توسط نیروهای متخصص ما در زمینه اسباب کشی انجام می شود. از بسته بندی وسایل ریز و ظریف و شکستنی گرفته تا بسته بندی وسایل سنگین همگی به وسیله نیروهای متخصص ایران می انجام می گیرد و شما عزیزان شیرازی به راحتی می توانید تمامی خدمات اسباب کشی خود را از با کمک برترین افراد در این امر انجام دهید.
- تیم پشتیبانی ایرانی در تمامی مراحل انجام کار همراه شما خواهد بود و در صورت بروز هرگونه مشکل به صورت آنلاین و سریع به کمک شما می آید.

هزینه بسته بندی وسایل جهت اسباب کشی در ایران می به چه صورت محاسبه می گردد؟
در زندگی روزمره به دلیل مشغله های فراوان ای که هست نمی‌توان تمامی کارها را خود به تنهایی انجام داد و یا مهارت کافی در این زمینه ندارید به همین دلیل می‌توانید از افراد خبره در زمینه اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه استفاده نمایید. هزینه دستمزد کارگر بسته بندی وسایل به صورت ساعتی محاسبه خواهد شد. ولی همانطور که می دانید بسته بندی وسایل نیازمند یک سری امکانات شامل کارتن جهت اسباب کشی، مشمای سلفون، چسب پهن و پلاستیک حباب دار می باشد. این وسایل از ضربه خوردن در حین جابجایی لوازمی همچون یخچال و تلویزیون و ظروف شکستنی و ظریف جلوگیری می نماید. البته تأمین تمامی این وسایل بر عهده مشتری بوده، ولی در عوض با خیال راحت می توانید اسباب کشی را انجام داده و دیگر نگران خط خوردگی و آسیب دیدن به وسایل نخواهید بود و به راحتی به منزل جدید اسباب کشی می نمایید.
در صورت داشتن سوالات بیشتر میتوانید از بخش سوالات متداول ایران می و یا قوانین ایران می مراجعه نمایید. ایران می با داشتن بهترین نیرو های خدماتی در زمینه های خدمات نظافتی همیشه همراه شما خواهد بود. جهت تماس با بخش پشتیبانی نیز می توانید از قسمت تماس با ایران می استفاده نمایید.